20 квітня в Києві відбувся II Український інфраструктурний форум

17966540_986663531469921_1919205142847224278_o20 квітня 2017 року у м. Києві відбувся II «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства інфраструктури України. Телекомунікаційний партнер – Lanet, Фінансовий партнер – Укрексімбанк, Авіаційний юридичний партнер – ECOVIS Bondar & Bondar, Юридичний партнер — Eterna Law, Партнери – PwC, Інститут проектування інфраструктури транспорту (ІПІТ), Lemtrans, EKTA, Поштово-логістичний партнер – Укрпошта, Офiцiйний перевізник – Turkish Airlines, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Форум вже вдруге став найбільшим заходом в Україні, зосередженим на інвестиційних можливостях локального ринку інфраструктури та об’єднав впливових гравців індустрії, українських виробників та міжнародних інвесторів, профільні асоціації, посольства іноземних держав та провідні медіа для обговорення наявної ситуації та перспектив розвитку сектору. Мета Форуму – привернути увагу міжнародних та національних інвесторів до потенціалу транспортної системи України для залучення іноземних інвестицій у сектор.

Актуальність конференції зумовлена постійним розвитком і зростанням інфраструктурного ринку України, серед основних тем заходу – останні тенденції та нові ідеї розвитку сектору, основні реформи та досягнення сектору, тренди у повітряному, водному, залізничному та автомобільному транспорті, інновації, досвід європейських країн у реформуванні та фінансуванні інфраструктурної галузі, можливості залучення інвестицій у сектор та ін.

18076481_986663688136572_4410558681861861176_oУчасники мали унікальну можливість розширити кордони міжнародного партнерства завдяки особистим зустрічам з потенційними інституційними і приватними інвесторами, обміну ідеями та досвідом протягом усього Форуму, а також мали змогу поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, сказав: «Якісні автошляхи – це must для України, сучасна портова інфраструктура – це must для України, безпечна дешева авіація – must для України, залізниця зі швидкістю перевезень пасажирів 200-300 км/год, вантажу 120  км/год – must для України. Але це речі базові. Ми повинні випереджати майбутнє, ми повинні давати нові смисли, нові ідеї і нову промисловість.

+

Саме такою є ініціатива Міністерства інфраструктури в контексті електрокарів. Ми підійшли до цього максимально комплексно. В Верховній Раді буде зареєстровано законопроект, і я сподіваюсь, профільний транспортний комітет, депутати, підтримають його. Бо цим ми створюємо не просто новий кластер економіки, ми створюємо виробництво електрокарів, даємо українським громадянам можливість бути передовою нацією».

Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту, Верховна Рада України: «Вдалі інфраструктурні проекти здатні не тільки активізувати ті чи інші галузі в економіці, стимулювати бізнес процеси, а й покращити якість життя українців та поліпшити міжнародний імідж країни. Впевнений – незважаючи на чисельні складнощі, які існують в українській інфраструктурній галузі, ми маємо реальні перспективи та переваги.

18077198_986663978136543_1268021471628039979_oСьогодні на цьому форумі присутні понад 350 учасників з багатьох країн світу. Сподіваюсь, що попереду – багато цікавих зустрічей, корисних знайомств, важливих рішень. Цей Форум має всі шанси стати історичним, бо саме з таких заходів починається наш шлях до Європи».

Славомір Новак, в.о. Голови, Державна агенція автомобільних доріг України: керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Я вдячний за запрошення на Форум, який надав прекрасну можливість для обговорення таких важливих питань, як взаємодія держави та бізнесу, забезпечення стабільного розвитку та  інвестування в інфраструктуру країни. Дорожня галузь України цього, зокрема, потребує. Сподіваюся, що наступного року ми знову зустрінемося на Форумі, де обговорюватимемо вже реалізовані успішні  інвестиційні проекти».

Ігор Смілянський, в.о. Генерального директора, Укрпошта: «Укрпошта – це важливий логістичний інструмент в секторі інфраструктури, адже це компанія, яка перевозить більшість китайських посилок в Україну. Нажаль, вони не летять одразу в Україну – більшість із них летить через Швецію, Естонію та купу інших країн. Україна, в свою чергу, так розташована, що китайські товари повинні приїхати в сюди та роз’їхатись у всі країни Європи».

18056619_986667298136211_1691410247093723468_oСеред інших  доповідачів: Марія Барабаш, Президент, A7 GROUP; Дінчер Саїджи, Генеральний директор представництва в Києві, Turkish Airlines; Анна Дерев’янко, Виконавчий директор, Європейська бізнес асоціація; Райвіс Вецкаганс, в.о. Голови, Адміністрація морських портів України; Павло Рябікін, Генеральний директор, Аеропорт Бориспіль; Агнешка Геєвська, Партнер, PwC Poland; Алекс Онацький, Регіональний менеджер по Україні, Грузії та Арменії, IATA; Юрій Мірошников, Президент, Міжнародні Авіалінії України; Олександр Яненко, Головний інженер, Інститут проектування інфраструктури транспорту (ІПІТ); Євгеній Дихне, Заступник генерального директора, Аеропорт «Бориспіль»; Дмитро Крищенко, Департамент інфраструктури та природніх ресурсів, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Група Світового банку; Макс Яковер, Керуючий партнер, Генеральний директор, UNIT.City; Олександр Кава, Радник, Державна агенція автомобільних доріг України; Іренеуш Василевський, Член правління, Укрзалізниця; Сінан Хасекі, Комерційний директор в країнах СНД, GE Transportation; Флавіо Канетті, Старший директор з розвитку нового бізнесу, Bombardier Transportation; Володимир Мезенцев, Генеральний директор, Лемтранс; Марк Магалецький, Старший Банкір, Керівник сектору інфраструктури в Україні, ЄБРР; Андріс Подгорніс, Генеральний директор, Автолюкс/Ecolines; Денис Гайовий, Старший банкір, Департамент муніципальної та екологічної інфраструктури, ЄБРР; Михайло Сокол, Заступник генерального директора, Автомобільна компанія «Богдан Моторс»; Юрій Вахель, Співголова логістичного комітету, EBA; Директор з розвитку бізнесу, Астарта-Київ; Віталій Жуковський, В.о. директора, Морський торговельний порт «Южний»; Віктор Лисицький, Президент, Асоціація кораблебудування України «Укрсудпром»  та інші.

18056213_986673094802298_3330776286166999586_oОрганізатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства інфраструктури України. Телекомунікаційний партнер – Lanet, Фінансовий партнер – Укрексімбанк, Авіаційний юридичний партнерECOVIS Bondar & Bondar, Юридичний партнерEterna Law, Партнери – PwC, Інститут проектування інфраструктури транспорту (ІПІТ), Lemtrans, EKTA, Поштово-логістичний партнер – Укрпошта, Офiцiйний перевізник – Turkish Airlines, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL. Генеральний ТВ-партнер – Телеканал News One, Генеральний інформаційний партнер – РБК-Україна, Генеральний радіо-партнер – Радіо Голос Столиці, Ексклюзивний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ. Ексклюзивний бізнес медіа-партнер – Газета Бізнес. Медіа-партнери: Business Ukraine magazine, UBJ, ABCnews, Група видань «Капстроительство», InVenture, Промисловість у Фокусі, Global Ukraine, Easy Business, UJBL, Business Views, журнал «Судноплавство», Kyiv Post, Енергетичний Термінал, Обладнання та інструмент для професіоналів. За підтримки: Центр Транспортних Стратегій, Британсько-Українська Торгова Палата, ACC, EBA, Асоціація міжнародних експедиторів України, Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури, Асоціація «Аеропорти України», TUID та ін.

 

Матеріали і відео-запис Форуму доступні на сайті: www.a7conf.com/infra17

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).