XII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH

25-27 вересня 2019 року, ВЦ «ACCO International», Київ, Україна

2600 м² виставкової площі

112 компаній та представлених торгових марок з Австрії, Білорусі, Великобританії, Данії, Естонії, Ізраїлю, Індії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словенії, США, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії.

4576 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя

15 конференцій та семінарів

20 майстер-класів

160 доповідачів – експертів галузі

 

Організатори – Національна академія наук України, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум».

Захід отримав підтримку комітетів Верховної Ради України, міністерств та відомств, профільних асоціацій та об’єднань.

Партнери та учасники — AЛT Україна, BCM «Україна.», Cole-Parmer, IKAWerke GmbH & Co. KG, Intertech Corporation, LGC Standards Sp. z o.o., NETZSCH, SIMVOLT, Snibe, GmbH, АЛСІ ЛТД, Алсі Хром, Аналітек, АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД, Бест Діагностік, БІО ТЕСТ МЕД, Біола, Біомед, ВСМ Україна, ВЕГА МЕДІКА, Вектор-Бест-Україна, Вента Лаб, Волес, Глобал Біомаркетинг Груп, Групотест, ДІАЛАБСЕРВІС, Діалог Діагностікс, ДКТБ ТЕП, ЕКСІМКАРГОТРЕЙД, Експерт, Ерба Діагностикс Україна, ІДЕАЛАБ, Інтегрейтед медікал груп, Інтермедика, Кітмет, Лабвіта, Лабікс, Лаб-Універсум, МАКРОЛАБ ЛТД, Медігран Україна, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю, МК Квертімед-Україна, Реагент, СКАЙ МЕДІКА, Склоприлад, Смарт Мед, СОК ТРЕЙД, СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТерраЛаб Ай Ті, Терра-Мед, Укрбіо, Укроргсинтез, ХіМек, ХЛР, ШимЮкрейн та багато інших.

25-27 вересня 2019 року у сучасному виставковому центрі «ACCO International» (м. Київ, пр-т Перемоги, 40-Б) вже 12-й раз поспіль відбулася міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології.

HI-TECH. Захід, який невипадково вважається головною профільною подією року в Україні, об’єднав провідних фахівців у галузі лабораторної індустрії.

Під час виставки було презентовано нове обладнання, сучасні технології, спеціалізовані меблі, витратні матеріали. Також фахівцям надавалася інформація про послуги щодо створення, оснащення й модернізації лабораторій.

 

LABCOMPLEX. АНАЛІТИКА. ЛАБОРАТОРІЯ. БІОТЕХНОЛОГІЇ. HI-TECH: ЯК ЦЕ БУЛО

Щороку на цьому майданчику для обміну досвідом, професійного діалогу і налагодження ділових зв’язків зустрічаються провідні фахівці лабораторної індустрії: представники бізнесу, керівники та співробітники профільних установ і контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей промисловості, науково-дослідного сектору та медицини.

Найпотужніша на вітчизняних теренах виставка лабораторного обладнання та різнопланова науково-практична програма, що включає конференції, семінари, майстер-класи, — саме ці дві складові вкотре забезпечили успіх LABComplEX та привабили відвідувачів з усіх куточків України та зарубіжжя.

На 2600 м2 експозиційної площі розташувалися стенди з аналітичним обладнанням, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями й посудом, інструментами та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами та реактивами, засобами індивідуального захисту, спецодягом і ін. Приємно відзначити, що на рівних із закордонними виробниками заявили про себе і вітчизняні бренди.

Із року в рік виставка розширює свою географію і вдосконалюється — інформаційно, візуально, практично. Яскраве свідчення того, що це вірний шлях — зростання популярності заходу серед професійної спільноти.

У 2019 році до нас долучилося 20 нових учасників. Вітаємо з дебютом на нашому майданчику такі компанії: Borosil Glass Works LTD, Eljunga, Innovative Pharma Baltics, InSoft, LAB TTA, Zhongke Meiling Cryogenics Co. LTD, АЙ ВІ СЕТ, Альбамед, Віва Юкрейн, Діамедіх Імпех, ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ Україна, Еквітестлаб, Літопласт-Мед, МЕД-ТІСКОМ, ПРОСТО ПРИЛАД, РЕАЛАБ, СЕЛТОК ФОТОНІКС, СНОЛ Україна, Текса, Sympatec.

 

ЗАРЯДЖАЄМО НЕ ТІЛЬКИ ВРАЖЕННЯМИ, А Й ЗНАННЯМИ!

У цьому році тематика програми виставки охопила такі напрями: забезпечення лабораторій для харчової промисловості та аграрного сектору, ветеринарна медицина, лабораторна медицина, наука та освіта і була адаптована до сучасних реалій.

В рамках виставки відбулося 15 науково-практичних заходів та 20 майстер-класів для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Спікерами стали 160 експертів галузі.

На заходах напряму «ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВОСТЬ ТА АГРАРНИЙ СЕКТОР» були розглянуті такі важливі питання як: законодавство України для харчових підприємств, реформування системи технічного регулювання, система НАССР, технологічні експертизи та безпека харчової продукції, економічні аспекти функціонування підприємств АПК в сучасних умовах, проведення технологічної експертизи та безпеки харчової продукції у відповідності до сучасних вимог, сучасні рішення для контролю якості продукції в лабораторіях та багато інших. Організаторами заходів виступили: Одеська національна академія харчових технологій, Всеукраїнська асоціація пекарів, ТОВ «ХЛР», Quality laboratory.

Ключовою подією напряму «ЛАБОРАТОРНА МЕДИЦИНА» стала науково-практична конференція з міжнародною участю «Досвід впровадження системи управління якістю в медичних лабораторіях України», організаторами якої стали НМАПО імені П. Л. Шупика та Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини. Експерти обговорили етапи впровадження та забезпечення функціонування системи менеджменту якості в медичній лабораторії, поділилися досвідом підготовки медичної лабораторії до акредитації та проходження акредитації на відповідність вимогам ДСТУ ISO15189:2015, розглянули новий Регламент ЄС 2017/746 і Ради Європи по виробам для in vitro діагностики, поговорили про сучасні тенденції розвитку лабораторної медицини та багато інших актуальних питань.

Гамірно, з цікавими дискусіями та оригінальними практичними заняттями проходила дводенна УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА. Усі бажаючі взяли участь у майстер-класах на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, здобули нові навички, отримали кваліфіковані консультації експертів, дізналися багато нового та корисного. Організатори – НАМН України, Лабораторна та метрологічна служба НАМН України; Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска НАМН України», Група компаній «LMT», ТОВ «Експофорум» та компанії-учасники.

Повний зал фахівців з лабораторної медицини зібрала науково-практична конференція «Системні рішення менеджменту медичних лабораторій відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015 і органу акредитації» від організатора ТОВ «Навчально-методичний центр «Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю» (ISTL).

Не менш цікавим був науково-практичний семінар «Прикладні аспекти в мікробіологічній практиці» від ТОВ «Укрбіо», що отримав безліч схвальних відгуків, а фахівці компанії ТОВ «Вектор-Бест-Україна» на семінарі «Біологічні особливості та можливість діагностики інфекційних агентів» розглянули сучасну діагностику мікозів із визначенням чутливості до антимікотичних препаратів та діагностику сифілісу.

На навчально-практичному семінарі «Передтрансфузійні лабораторні дослідження», організованому Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА); КНП «Київський міський центр крові» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА); Кафедрою гематології та трансфузіології НМАПО імені П. Л. Шупика; ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»; Клінічною лікарнею «Феофанія» ДУС, було розглянуто трансфузійні ускладнення, клінічні трансфузійні процеси, організаційні засади трансфузіологічної допомоги в закладі охорони здоров’я, поділилися досвідом використання донорських еритроцитів різних груп крові у пацієнтів зі складним трансфузійним анамнезом, складнощах при визначенні групової належності та невідкладних станах.

Неабиякий інтерес викликав семінар-практикум «Школа менеджера з якості», що зібрав повний зал керівників і співробітників відділів контролю якості медичних лабораторій. Організатор семінару – журнал «Лабораторна справа».

Керівників і фахівців діагностичних лабораторій ветеринарної медицини всіх форм власності зацікавив напрям «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», в рамках якого відбулися VIII науково-практична конференція «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів» (організатори – Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів) та семінар «Антибіотикорезистентні мікроорганізми в об’єктах харчового ланцюга» (організатор – кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології НУБіП України).

Дослідно-конструкторські розробки, які найближчим часом можуть бути впроваджені в новітні наукові прилади було презентовано на науково-практичній конференції від Національної академії наук України за напрямом «НАУКА ТА ОСВІТА».

Різноманітна спеціалізована експозиція, майстер-класи на діючому обладнанні, відомі експерти галузі, доповіді на актуальні теми, переповнені конференц-зали – все це ще раз підтверджує високий рівень виставки та зацікавленість фахівців до новинок лабораторної індустрії.

 

Щиро дякуємо учасникам, партнерам і гостям заходу за довіру та підтримку!
Запрошуємо на XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH,
що відбудеться 23-25 вересня 2020 року у м. Києві, виставковому центрі ACCO International,
проспект Перемоги, 40-Б, станція метро «Шулявська», парк імені О.С. Пушкіна.

Детальна інформація:
Тел.: +380 (44) 206-10-99
info@labcomplex.com
www.labcomplex.com
www.facebook.com/labcomplex