B2B Медіа-група TradeMasterGroup відкрила реєстрацію на IV щорічну мега-подію для трейд-маркетологів України BIG TRADE-MARKETING SHOW.

Цього разу тема конференції  «Просування продукту в сучасній і традиційній роздрібних мережах».

Подія відбудеться 31 січня 2020 р., м. Київ.

В рамках Події:  

  • 300 + ТОП менеджерів
  • 9+5 годин виключної практики
  • в 2-х паралельних залах «MODERN RETAIL» і «TRADITIONAL RETAIL»
  • 14 спікерів-практиків
  • I Всеукраїнський Merchandising Battle

В програмі події BIG TRADE-MARKETING SHOW 2020 від B2B Медіа-групи TradeMasterGroup :

Директор Consumer Panel & Services, GfK Ukraine Марина Забарило  розповість про драйвери успіху категорій і рітейлу (на прикладі FMCG ринку): основні купівельні тренди в 2019 році; потенціал різних категорій і його використання в різних форматах, що змінилося в 2019; чим відрізняються і перетинаються цільова аудиторія різних мереж, наскільки вони лояльні до місця покупки, що для них важливо при виборі формату; що дозволить визначити найбільш ефективне місце продажів для різних категорій і вибудувати стосунки із потрібною цільовою аудиторією.

У доповіді на тему «Зміна купівельних уподобань /РЕАЛЬНИЙ ПОРТРЕТ УКРАЇНСЬКОГО ПОКУПЦЯ» Account Director Kantar в Україні Марини Костроміної  йтиметься про те, як змінилася поведінка покупців, на які джерела інформації вони стали більше звертати уваги і довіряти, як змінився вибір продуктів і на що вони готові витрачати більше грошей.

Експерт по запуску та управлінню продажами українських брендів на території ЄС. Продюсер всеукраїнської конференції Big Trade-Marketing Show Тетяна Скоробогатова представить кращі кейси з NEW YORK RETAIL WEEK 2020.

Зал MODERN RETAIL розпочне роботу з теми «Що необхідно врахувати, приймаючи рішення про участь у програмі лояльності мережевій роздрібній торгівлі». Спікер детально розповість на які пункти програми лояльності слід звернути увагу, щоб вона була вигідна не тільки рітейлеру, а й постачальнику. А також розповість про типи програм лояльності, та приведе успішні приклади, які реалізуються в Європі.

Наступна тема «Будуємо правильно знижкові акції». Ця тема завжди була актуальна, так, як на неї витрачаються основні бюджети постачальників але, на жаль, не завжди успішно з точки зору вигоди. Тому рітейлер розкаже за яких умов знижкові акції будуть вигідні як в короткостроковому, так і в довгостроковому періоді. Які знижки працюють найкраще, фінансово вигідніші. Як треба знижку презентувати, і кому її презентувати.

Завдяки доповіді на тему: «Візуальний супровід продукту в сучасній роздрібній мережі» учасники дізнаються, які категорії зараз варто розвивати, що краще стимулює стійкі і керовані продажі в рітейлі. І як найкраще вибудовувати відносини з покупцем.

Керівник відділу трейд-маркетингу компанії KIDDISVIT, Олександр Коваленко розкриє тему: «Збільшення продажу через роботу консультантів». Ви дізнаєтеся — як підбирати консультантів, які їм ставити цілі, як контролювати, мотивувати і збільшувати продажі.

Не менш важлива тема «Розвиток продажів через інтернет магазини рітейлерів». Всі розуміють — що це не відворотне майбутнє, питання кому зараз треба цей вид продажів розвивати, а кому ні, тому що рано. Ви дізнаєтеся з якими бюджетами треба цим займатися, яка команда повинна при тому бути.

Зал TRADITIONAL RETAIL відкриють Олена Самойленко, директор по продукту компанії Море Пива і Hop hey та Христина Кармазіна, керівник департаменту розвитку ecommerce продуктів Приватбанк з темою: «Інновації в Рітейл: оплата посмішкою в мережі HOP HEY».

Наступна тема: «Мотивація торгової команди». Ви дізнаєтеся, як дійсно треба формувати мотивацію так, щоб вона була стійкою і приносила додатковий прибуток. Як формувати трейд-маркетинговий бюджет для дистрибутора, і скільки з нього повинно йти на мотивацію.

«Аналіз продажів в традиційний роздрібній мережі». Ви дізнаєтесь, як за допомогою спеціальних додатків можна поліпшити аналіз, контроль і прийняття рішень.

Лідер команди Trade Marketing, Компанії Май Україна, Андрій Морозов розкаже про мотивацію традиційної роздрібної мережі з оптимальним бюджетом. У цій доповіді йтиметься про акції, які найбільш ефективні, для одних постачальників, і не ефективні для інших.

Завершальною буде тема:  «Все що потрібно знати трейд-маркетологам про ЗАКОН «ПРО РЕКЛАМУ» України». У цій доповіді ви почуєте основні закони, правила, які регулюють ті активності, які ви проводите в сучасній і традиційній роздробній мережі.

📌На конференції ви отримаєте високу концентрацію практичних знань, адже кожен доповідач представить свій виступ не у вигляді презентації, а в форматі міні-тренінгу. Кожна тема супроводжується завданням, які ви зможете виконувати протягом всієї конференції.

📌Весь контент несе виключно практичну цінність, тому філософських міркувань ви точно не почуєте.

🎁Вперше відбудеться Всеукраїнський MERCHANDISING BATTLE

Участь в Battle приймають тільки ті мерчандайзингові або рекламні агентства, які працюють з викладенням і просуванням товарів в сучасній роздрібній торгівлі.

Торгова марка, яку надає продукт мерчандайзинговому агенству вибирається самим агентством.

В рамках Події будуть створюватися візуальні конструкції, які будуть оцінюватися учасниками конференції  в 3-х номінаціях:

  1. «Краще відображення заданої концепції»,
  2. «Сама неймовірна конструкція»,
  • «Притягує до взаємодії».

Вступаючи в новий рік, заплануйте вже в цьому місяці кращі місця для Вашої участі в BIG TRADE-MARKETING SHOW!

Партнери конференції:

 

Трансформаційний партнер – YouCoach

Партнер каво-брейків – Trevi

IT партнер – Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Чайний партнер – Май Украина

Мерчендайзинговий партнер – Промо Сервис

Партнер у сфері рекламного оформлення торгівельних місць – УАВИ

При ппідтримці – Море Пива/HOP HEY

Онлайн-реєстрація на BIG TRADE-MARKETING SHOW 2020 https://is.gd/OgRNeC
Для більш докладної інформації та реєстрації зв'яжіться з організатором заходу:
pr1@trademaster.com.ua,
тел .: 067-828-22-59