intec/Z connect 2021: цифрова галузева промислова платформа представників для обміну професійним досвідом у ці складні часи

Через кілька днів розпочнеться intec/Z connect 2021: Цей цифровий захід запрошує представників металообробної промисловості та їх постачальників з 2 по 3 березня обмінятися досвідом у ці непрості часи . Оскільки через тривалу пандемію проведення виставок за особистої присутності гостей і далі неможливе, intec/Z connect 2021 пропонує представникам галузі віртуальну платформу для презентації своєї продукції та інновацій, ознайомлення з актуальною інформацією на професійні теми, а також для того, щоб оновити наявні та започаткувати нові ділові контакти.

«Наш успішний дует виставок intec і Z прокладає нові, цифрові шляхи цього року. В ситуації, що склалася на сьогоднішній день, для нас вкрай важливо запропонувати промисловості ефективні і нескладні можливості підтримувати діалог у межах галузі, започатковувати новий бізнес, а також отримати нові імпульси на майбутнє. Для цих цілей платформа intec/Z connect 2021 є  ідеальною», пояснює Маркус Гайзенбергер, керуючий директор Лейпцигер Мессе ГмбХ. Елементами дводенного заходу  стануть віртуальна виставка, онлайн-конференція і цифрова платформа для спілкування.

Віртуальна виставка – Учасники виставки в центрі уваги

Відвідувачі виставки intec/Z connect 2021 отримають можливість ознайомитися із сучасними розробками та інноваціями у галузі технологій виробництва і промисловому секторі постачальників галузі. Свою продукцію та спектр послуг у віртуальному режимі та інтерактивних презентаціях представлять понад 50 компаній.

У цифровому режимі, наприклад візьмуть участь міжнародно визнані компанії верстатобудівної галузі, постачальники прецизійних інструментів, спеціалісти з автоматизованих рішень, новаторські підприємці середнього рівня і компанії-постачальники даної галузі промисловості, що вміють пристосовуватися до потреб замовників. До таких належать, зокрема група машинобудівних компаній NILES-SIMMONS-HEGENSCHEIDT, яка анонсує прем’єру на intec/Z connect 2021: нове покоління токарно-фрезерного обробного верстату N40 MC із ЧПУ. Фахівці в галузі інструментів компанії ISCAR також представлять свої нові розробки – наприклад, поворотну різальну пластину NEODO S890 для економної чорнової обробки.

До програми обох днів виставки включено також доповіді представників компаній, що є учасниками Практичного форуму експонентів.

Онлайн-Конгрес – головна подія intec/Z connect 2021

«Серцем» заходу стане низка онлайн-конференцій, на яких буде представлено близько 60 доповідей у виконанні учасників топ-класу. У своїх стимулюючих доповідях професіонали галузі 2 березня поділяться своїми знаннями стосовно великих вимог, що ставляться до промисловості – з акцентом на актуальну ситуацію у верстатобудівній галузі, виробництво завтрашнього дня, трансформацію постачальної промисловості, а також перехід у цифровий формат машинобудування та галузі оснащення заводів.  На форумах «Тенденції у технологіях виробництва та промисловості постачальників» та «Адитивне+Гібридне: Виробництво на перехідному етапі» в обидва дні віртуального заходу будуть дані відповіді на конкретні тематичні запитання з області досліджень та практики. Увесь перебіг заходу буде записано і викладено на ознайомлення  на веб-сайті  intec/Z connect 2021з 8 по 31 березня.

Крім того, додатковими пунктами порідку денного intec/Z connect 2021 стануть організована Міністерством економіки, праці та транспорту землі Саксонія «Конференція прихованих чемпіонів галузі», що проводитиметься 2 березня, і Міжнародний форум співробітництва країн СНД, запланований департаментом із стимулювання розвитку економіки Саксонії (WFS) на 3 березня.

Цифрова платформа для нетворкінгу – Встановлюємо нові контакти

У форматі цифрової платформи для спілкування у фокусі віртуального заходу також передбачено прямий контакт. При цьому, зв’язок між учасниками встановлюватиметься за принципом випадкового вибору. «КОНТАКТ: бізнес-зустрічі», що влаштовуватимуться в рамках  intec/Z connect 2021 3 березня, також сприятимуть обміну думками у галузі, що виходять далеко за межі територій і державних кордонів. До участі у 14-й сесії контактно-коопераційної біржі CONTACT, на яку запрошують організатори біржі Saxon partners of the Enterprise Europe Network. Зареєструвалося уже близько 250 фахівців із понад 30 країн світу.

Для бажаючих відвідати intec/Z connect 2021 безкоштовна реєстрація відкрита до останнього дня виставки – тому відвідувачі зможуть навіть в останній момент пройти онлайн-реєстрацію на  www.connect.z.messe-intec.de, щоб бути присутніми на заході.

Про intec/Z connect 2021
intec і Z – дует виставок у галузі технологій виробництва та автоматизації металообробної промисловості та її постачальників  – відбудеться у 2021 році з 2 по 3 березня під гаслом «intec/Z connect» суто в цифровому форматі. Ключовими елементами intec/Z connect 2021 стануть онлайн-Конгрес, на якому підніматимуться актуальні теми галузі. Крім того,  експоненти  виставки представлять свої найновіші розробки. Ще одним елементом події стане цифрова платформа для спілкування. Наступні виставки intec і Z відбудуться з 7 по 10 березня 2023 року на території виставкового комплексу у Лейпцигу, Німеччина.