23-25 травня в Києві відбудеться VIІ Міжнародна конференція «UkrCemFor 2017»

photo_2017-04-05_12-46-1323-25 травня 2017 року у м. Києві відбудеться VIІ Міжнародна конференція «UkrCemFor 2017: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку» з фокусом на висвітлення важливих аспектів розвитку цементної промисловості. Організатор Форуму – Асоціація виробників цементу України «Укрцемент», Співорганізатор – A7 CONFERENCES.

«UkrCemFor 2017» вже в сьомий раз стане майданчиком для дискусій та об’єднає ключових гравців цементної промисловості не тільки України, але й Європи. Захід покликаний акцентувати увагу на важливих аспектах – зростанні ринку цементу України, якості продукції та використанні новітніх технологій виробництва цементу та будівельних матеріалів.

Ключові теми Форуму:

  • аспекти роботи цементної галузі України в умовах розвитку ринку будівництва та будівельних матеріалів
  • нові проекти та об’єкти будівництва в Україні та за кордоном
  • європейські регламенти та директиви, стандарти якості
  • сучасні важелі контролю якості сировини та готової продукції цементної промисловості
  • захист ринку від фальсифікату.

Учасники матимуть унікальну можливість розширити кордони міжнародного партнерства завдяки особистим зустрічам з потенційними інституційними і приватними підприємцями, обміну ідеями та досвідом протягом усього Форуму, а також матимуть змогу поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

Участь у Конференції підтвердили вже всі 5 цементних компаній повного циклу з України (CRH Group, Івано-ФранківськЦемент, Dyckerhoff Україна, Heidelbergcement Україна, Євроцемент Україна). Серед інших учасників: Verein Deutscher Zementwerke e.V., IBAU HAMBURG Ingenieurgesellschaft Industriebau mbH, VGH AG, RHI AG, AUMUND Fördertechnik GmbH, Всесвітній банк, ЄБРР, Deltabloc International GmbH, а також делегації багатьох виробників обладнання та дослідницьких інститутів цементної промисловості.

Серед почесних доповідачів: Роман Скільський, Виконавчий директор, Асоціація «Укрцемент»; Мігел Машаду, Директор з розвитку в Україні, СіАрЕйч Україна; Георгій Гелетуха, Голова правління, Біоенергетична асоціація України; Борисова Олена, Менеджер з програм енергоефективності і по зміні клімату, ЄБРР; Світлана Коломієць, Заступник Голови, Офіс ефективного регулювання; Др. Мартін Шнайдер, СЕО, Verein Deutscher Zementwerke e.V. (VDZ); Віталій Власенко, Керівник проекту з примірних специфікацій, ProZorro; Радник міністра, Міністерство Економічного розвитку і торгівлі; Олег Цильвік, Заступник голови правління, Союз споживачів України; Людмила Кріпка, Керівник департаменту науково-технічної і юридичної інформації, Асоціація «Укрцемент»; Євген Полулех, Виконавчий директор, Криворізький завод ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»; Валерій Вірожемський, Перший заступник директора з наукової роботи, ДП ДержДорНДІ; Олег Островерхий, Кандидат технічних наук, Експерт Асоціації «Укрцемент»; Хельмут Ляйтгеб, Менеджер з продажу, Deltabloc International GmbH та інші.

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна. Ексклюзивний бізнес медіа-партер – Газета Бізнес, Ексклюзивний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ. Медіа-партнери: Група видань «Капстроительство», Build Portal, ProfBuild, Global Ukraine, Промисловість у фокусі, журнал «Цемент та його застосування», Kyiv Post, URE Club та інші.

Програму та додаткову інформацію можна знайти на веб-сайтi: a7conf.com/ukrcemfor

Місце проведення Форуму: готель «Radisson Blu» (вул. Ярославів Вал, 22, м. Київ, Україна).

Умови участі: (за умови реєстрації до 15 квітня 2017 року):

Platinum. Вартість 749 Євро. У вартість включено проживання в готелі Radisson Blu, участь у всіх заходах конференції, вітальний пакет учасника з матеріалами, синхронний переклад, обіди та кава-брейки, екскурсія, фуршет і банкет та 10-ти хвилинна доповідь на конференції.

Gold. Вартість 649 Євро. У вартість включено проживання в готелі Radisson Blu, участь у всіх заходах конференції, вітальний пакет учасника з матеріалами, синхронний переклад, обіди та кава-брейки, екскурсія, фуршет і банкет.

Silver. Вартість 249 Євро. У вартість включено участь у всіх заходах конференції, вітальний пакет учасника з матеріалами, синхронний переклад, обіди та кава-брейки, екскурсія, фуршет і банкет.

Для посольств, державних установ та медіа – безкоштовно (після підтвердження). Участь можлива лише для представників топ-менеджменту.

Акредитація ЗМІ за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).