Aqua Therm Kyiv: новітні розробки в галузі енергозбереження

AqT_2016_ukr_600X300

 17-20 травня  2016 року у Києві відбудеться 18-а Міжнародна виставка Aqua Therm Kyiv.  Це чітко сегментований захід, який щороку збирає тисячі фахівців у галузі інженерних систем для знайомства із останніми новинками та встановлення ділових контактів на поточний сезон.  Aqua Therm Kyiv  справедливо вважають найбільшою подією НVAC індустрії не тільки в Україні, а й у Східній Європі.

Особливістю виставки цього року є акцент на енергоощадні технології – рішення у цій галузі будуть представлені в усіх сегментах: від систем опалення та кондиціювання до очистки води. Також на виставці Аква-Терм Київ  експоненти представлять індивідуальні енергозберігаючі рішення по інженерних системах для таких ключових галузей як сільське господарство, харчова промисловість, фармацевтика, машинобудування та ін.

У виставці беруть участь  345 компаній  із понад 15-и країн світу: Австрія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія.

У цьому році вперше на виставці  Aqua Therm буде представлено національні павільйони США і Франції. Також у рамках виставки традиційно буде представлений національний павільйон Німеччини.

Основні  розділи   виставки представляють найбільш актуальні сегменти ринку:

 • Інноваційне обладнання і комплексні рішення для кондиціонування, вентиляції та холодопостачання —  салон Cool Сlima;
 • Енергозберігаючі продукти й технології для опалення і гарячого водопостачання, у тому числі з використанням відновлюваних джерел енергії (котли, сонячні колектори, вітряні електрогенератори і т.ін.) — салон Eco Energy;
 • Новітнє обладнання для басейнів,  саун, СПА, аквапарків  – салон Basseyn Pool;
 • Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води»;
 • Вперше – спеціалізований салон  «Bathroom: Design&Technologies».

Ділова програма виставки  AquaTherm Kyiv містить низку значущих заходів, зокрема:

 • Конференція «Підвищення ефективності теплоенергетики на основі використання теплових насосів» (організатор – Національна Асоціація України з теплових насосів);
 • Всеукраїнська галузева конференція «Механізми забезпечення водопостачання»;
 • Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективність і ресурсозбереження у житлово-комунальному господарстві – основний напрямок розвитку галузі»;
 • Галузева конференція «Кліматизація будівель і споруд комерційного і промислового призначення»;
 • Семінар «Нові продукти для домашньої водопідготовки»;
 • Семінар «За і проти зворотного осмосу»;
 • Підготовчий семінар до підсумкового тестування Академії Водопідготовки WaterNet;
 • Підсумкове тестування Академії Водопідготовки WaterNet;
 • Симпозіум «Ефективне опалення і системи охолодження у поєднанні з відновлюваними джерелами енергії».

17 травня 2016 року Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства „Укрводоканалекологія“ в рамках 18-ої Міжнародної вистави “Аква-Терм” планує проведення засідання Ради Асоціації, на якому будуть розглядатися питання, які турбують підприємства водопровідно-каналізаційного господарства України та можливі шляхи їх вирішення.

DSC_0805Також у рамках виставки буде проведено засідання робочої групи Асоціації з нормативно-правової роботи, на якому відбудеться представлення актуального плану розробки проектів нормативно-правових актів, а також засідання Технічної ради, основним завданням якої є висвітлення та впровадження енергозберігаючих технології, використання найсучаснішого та найефективнішого обладнання у водопровідно-каналізаційному господарстві.

Крім того, спеціальний сервіс  «Дилерська програма»  дозволить керівникам та менеджерам дилерських компаній, котрі займаються продажами і встановленням обладнання, провести цільові зустрічі й переговори із потенційними постачальниками та партнерами.

Спеціалісти із регіонів України зможуть відвідати виставку, скориставшись безкоштовним трансфером по програмі Aqua Therm — Шатл: автобуси буде організовано із таких міст як Одеса, Миколаїв, Черкаси, Полтава, Запоріжжя, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Львів.

DSC_1168«Пріоритетом виставки Aqua Therm Kyiv в останні кілька років є тема енергозбереження, яка буде представлена у всіх сегментах обладнання – і у вигляді нових продуктів та технологій, і у якості комплексних рішень. Ще більше посилилась міжнародна складова виставку – у цьому році, крім німецького національного павільйону, буде представлено два нових національних павільйона – США і Франції, де будуть представлені найбільш передові досягнення у галузі енергозбереження по системам кліматизації як промислових об’єктів, так і цивільних. Також ми підготували для відвідувачів нові спеціальні експозиції – наприклад,  салон «Ванна кімната:  дизайн&технології». Розширена програма Aqua Therm- Шатл для інсталяторів, тепер вона охоплює понад 10 міст, що дозволить збільшити потік цільових відвідувачів з регіонів України», — відзначила Олена Кононенко, комерційний «Прем’єр Експо».

 

6 квітня  2016 р.

Виставка  Aqua Therm відбудеться 17-20 травня 2016 р. у Міжнародному виставковому центрі, Київ, Броварський пр-т, 15. Слідкуйте за новинами виставки на сайті   http://www.aqua-therm.kiev.ua
Запрошення на виставку можна отримати безкоштовно, зареєструвавшись на сайті  –
http://www.aqua-herm.kiev.ua/ru/registration
Акредитація журналістів можлива  через форму на сайті
або за телефонами: (044)496 86 45/46, (096) 180 32 02, Косинська Ольга.
Будемо раді бачити Вас на виставці Aqua Therm!

DSC_0850Інформаційна довідка.  Міжнародна виставка Aqua Therm Kyiv  проводиться щороку в Києві. Організатори – компанії «Прем’єр Експо» (Україна) та  ITE Group Plc (Велика Британія). Провідні світові бренди щорічно обирають виставку  »Аква-Терм Київ» для виведення на ринок нових продуктів/рішень, при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI. Щороку у рамках виставки відбувається понад  20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3 000 фахівців галузі, з них  88%  відповідають або впливають на прийняття рішень, половина – власники, директори та байєри, що представляють підприємства з усіх регіонів України. Саме на  »Аква-Терм Київ» відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

Виставка входить у  топ-10 галузевих подій Європи, разом з  ISH (Франкфурт), Climatización (Мадрид), Chillventa (Нюрнберг) та ін. Тут представлені тільки новинки опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів.

Виставка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.Комментарии (0)