Все статьи

21.12.2021

Інженерний потенціал Харкова проявляє себе і сьогодні

Харків і сьогодні виділяється серед більшості міст України та Європи інженерним потенціалом та висококваліфікованим інженерним людським ресурсом, який сформувався тут історично та системно вирощується системою освіти та науковими інституціями.
Це стосується як інноваційних напрямів ІТ, так і класичного інженерного напряму проєктування та створення виробничих потужностей та підприємств. І сьогодні ми хотіли б написати про більш «олдскульні» інженерні компанії, які, зокрема, застосовують інноваційні методи та ІТ-рішення для підтримки лідерських позицій.
На сьогодні у Харкові є кілька компаній, які можна однозначно вважати лідерами у своїй сфері в Україні та не тільки. Це:
Компанія «Елакс» — у промисловій автоматизації та електропостачанні.
Компанія «Профінстал» — у монтажі інженерних мереж (опалення, вентиляція та кондиціювання, технологічні комунікації та ін.) та їх автоматизація.
Компанія «М-Технологія» — у проєктуванні та реалізації «під ключ» об’єктів металургії.
Більш детально з цієї статті ми хотіли б розкрити історію успіху та лідерства на ринку компанії ТОВ «Профінстал» («ProfInstall»), яка розпочала свою діяльність з 2013 року у Харкові та на сьогодні, маючи офіси, у тому числі у Києві та у Львові, є лідером технічних компетенцій та управління проєктами у своїй галузі в Україні.

Сьогодні нам вдалося поспілкуватися із засновником компанії ТОВ «Профінстал», Арсентієм Миколайовичем Ляшенко. Попросили його поділитися історією розвитку компанії та основними досягненнями. Викладаємо короткі тези його оповідання:
2013 — Формування інжинірингового підрозділу «Профінстал» у складі будівельної компанії ТОВ «Метроплекс». Орієнтування на промислових замовників.
2014 — Збільшення штату підрозділу до 10+ висококваліфікованих спеціалістів. Формування досвіду реалізації проєктів HVAC у фармацевтичній промисловості.
2015 — Виділення підрозділу «Профінстал» до самостійної компанії ТОВ «Профінстал». Розвиток напряму проектування та монтажу інженерних мереж у фармацевтичній промисловості. Початок робіт з проєктів для олійноекстракційних заводів (ОЕЗ).
2016 — Початок роботи з компанією «Nestlé» та низкою інших підприємств з іноземними інвестиціями. Виконання перших проєктів як генеральний проєктувальник.
2017 — Збільшення потужностей та розширення організації. Формування власного складу та виробництва шаф управління автоматики та сантехнічної заготівлі. Виконання проєктів реконструкції інженерних мереж у тютюновій промисловості. Генеральне проєктування для компанії «PepsiCо». Розвиток напряму АПК та переробки, співпраця з компанією «GlenCore Agriculture Ukraine».
2018 — Відкриття офісу організації у Києві. Проєктування та монтаж інженерних мереж для торгово-розважальних центрів (ТРЦ) у м. Київ Початок проєктних робіт із компанією «Procter & Gamble». Реалізація проєктів з генерального підряду у фармацевтичній промисловості.
2019 — Розвиток організації та збільшення штату співробітників до 60+ висококваліфікованих спеціалістів. Введення стандартизації процесів та процедур в організації. Формування відділу генерального проектування з усіма штатними інженерами. Формування команди топ-менеджерів.
2020 — Збільшення штату до 90+ співробітників. Розвиток напряму генерального проектування у харчовій промисловості та агропромисловому комплексі (АПК). Відкриття офісу у Львові. Початок співпраці з компанією «Kernel».
2021 — Реалізовані проєкти для компаній: «ВАТ», «JTI», «Amcor». Для підвищення ефективності та подальшого розвитку було впроваджено нову організаційну структуру компанії. Організація процесу навчання проєктному менеджменту у школі «ProPM».
На сьогодні компанія «ProfInstall» є високотехнологічною компанією, яка освоїла технології BIM-проектування і демонструє нам і своїм потенційним Замовникам не просто виконані на комп›ютері об›єкти, а використовує VR-технології, занурюючи нас у віртуальну реальність, яка допомагає їм та їх Замовникам створювати нові інноваційні проєкти швидше, дешевше та якісніше.

Керівництво компанії та проектні менеджери проходять навчання, як у найкращих бізнес-школах країни (МІМ — міжнародний інститут менеджменту), так і в єдиній, за словами Ляшенко Арсентія Миколайовича, гідній школі проектного менеджменту у будівництві «ProPM».
І наостанок — маркетингова стратегія компанії «ProfInstall» — це забезпечувати своїм Замовникам:

  • Наявність досвіду та рекомендацій провідних підприємств у галузях наших цільових клієнтів.
  • Розуміння потреб клієнта завдяки гарним навичкам переговорів та принципам зовнішньої комунікації з клієнтами.
  • Індивідуальний підхід, який є результатом розуміння та забезпечення індивідуальних вимог клієнта до балансу якості, вартості, термінів, надійності, енергоефективності.
  • Якість проєктної документації, яка визначається наявністю внутрішніх стандартів проєктування, контролем якості та експертної кваліфікації інженерів.
  • Якість будівельно-монтажних робіт, згідно з впровадженими стандартами монтажу.
  • Виконання термінів, внаслідок професійного управління ними у рамках проєктного менеджменту.
  • Конкурентну вартість, яка формується внутрішньої ефективності роботи та розуміння принципів необхідного та достатнього у вимогах клієнтів.
  • Безпека виконання робіт, застосовуючи системний підхід у галузі охорони праці та техніки безпеки.
  • Принцип «бути поруч і швидко реагувати» на запити по всій Україні завдяки регіональним офісам та виробничому штату у Харкові, Києві та Львові.

КИЇВ
вул. Константинівськая, 75
+38 (044) 232-49-90
+38 (050) 405-95-09

ХАРКІВ
пр-т. Науки, 58
+38 (057) 780-45-76
+38 (050) 405-95-03

ЛЬВОВ
вул. Свенціцького, 5
+38 (032) 290-33-51
+38 (050) 406 95 02

office@profinstall.com.ua

www.profinstall.com.ua