На МВЦ чотири виставки в одному міжгалузевому заході

 

  1. На МВЦ чотири  виставки в одному міжгалузевому заході!
  2. 2 — 5 квітня 2019 року
  3. Виставки працюють: 2, 3, 4 квітня з 10.00 до 18.00. 5 квітня з 10.00 до 16.00
  4. Міжнародний виставковий центр  (Київ, Броварський пр-т, 15,  3-й  павільйон)
  5. Вхід вільний
  6. www.iec-expo.com.ua тел.: +38 044 201-11-58, 201-11-56

КОМПЛЕКСНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЗАХІД, ЩО ВКЛЮЧАЄ МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ:

 

КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК — 2019

(машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, компресори, приводна техніка, насосне обладнання, труби, арматура, фільтри, неметалеві промислові матеріали, діагностичні прилади, засоби промислової автоматизації);

 

PLAST EXPO UA — 2019
(технології та обладнання для виробництва й переробки пластмас та каучуку);

 

ADDIT EXPO 3D — 2019
(технології, обладнання та матеріали для аддитивного виробництва та 3D друку);

 

ЛАК&ФАРБА EXPO UA - 2019

(лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка).

За роки свого існування, захід став найбільшою промисловою подією весняного сезону, з якої починається цикл власних виставок Міжнародного виставкового центру.
За підсумками 2018 року виставки зібрали понад 120 учасників з України, Австрії, Білорусі, Німеччини, Данії, Індії, Ірану, Італії, Китаю, Польщі, Туреччини.
Протягом трьох робочих днів відвідувачами стали понад 4 000 фахівців.
Загальна площа експозиції перевищила 5 000 кв.м.

Тематичні розділи виставок, які охоплюють основні галузеві розділи, сформовані виходячи з вимог сучасного ринку і демонструють технологічний ланцюжок на всіх етапах, починаючи з зародження інноваційної ідеї, її апаратної реалізації, створення технологічного процесу, втілення його в виробничі лінії, і як результат — народження кінцевого продукту з сучасними характеристиками і властивостями.

Експозиція виставок дає вичерпне уявлення про сучасні тенденції розвитку світового машинобудування, інноваційних розробок і технологій вітчизняних і зарубіжних лідерів галузі.

Ділова програма, що супроводжує виставки, включає в себе тематичні конференції, семінари і презентації, що сприяють конструктивному обговоренню інноваційних ідей та встановленню партнерських відносин.

Знаковою подією в заході поточного року є дебют міжнародної спеціалізованої виставки ЛАК & ФАРБА EXPO UA, яка являє собою єдину в Україні профільну виставку.