Содержание номера

События
- +
Конденсатор відвантажено на ЮУ АЕС та готується до монтажу ХАРВЕРСТ работает над новыми заказами Техника ЛОЗОВСКИХ МАШИН в Германии «Запорожсталь» провел форум железнодорожников Украины Детали ракет на 3D-принтере: аддитивные технологии в украинском ракетостроении XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії Колумбію зацікавили спільні з НТУУ «КПІ» інноваційні проекти з кібербезпеки Перший конкурс оборонних технологій «Sikorsky Challenge» завершився: 32 інноваційні проекти отримають фінансову та технічну підтримку
В Фокусе
- +
Новые решения TaeguTec для станков швейцарского типа Встречайте станок для аэрокосмической промышленности мирового уровня!
Об этом говорят
- +
У Сумському державному університеті готують майбутніх інженерів - науковців Скільки ливарних машин випускають у світі та як застосувують роботи у ливарних процесах?
Отраслевой обзор
- +
Создаем новое, сохраняя традиции Крюковский вагоностроительный завод: Устанавливаем новые стандарты: резка с волоконным лазером мощностью 12 киловатт.
Специалисту на заметку
- +
Повышение безопасности движения поездов на железнодорожных переездах Повышение безопасности движения поездов на железнодорожных переездах Забезпечення розвитку припортової залізничної інфраструктури за рахунок приватних інвестицій Оптимізація перевезень зернових вантажів маршрутами з застосуванням методів нечіткого керування Снижение эксплуатационных расходов в локомотивном хозяйстве Застосування антенного відбору потужності для живлення катодного захисту Методика визначення параметрів номінального режиму електрорухомого складу подвійного живлення Особенности износа деталей топливной аппаратуры двигателей внутреннего сгорания