ПАТ «Турбоатом» відвідала делегація з Посольства Великобританії

news-12В гостях у ПАТ «Турбоатом» побували секретарі Посольств Великобританії в Україні та Російській Федерації.
До складу делегації ввійшли Другий секретар Посольства Великобританії в Україні Ліса Тамвуд, Другий секретар Посольства Великобританії в Російській Федерації Роберт Ортуйсен-Дунн та заступник начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відношень Департаменту економіки та міжнародних відношень ХОДА Микола Грановський. Метою візиту було ознайомлення з фінансово-економічною діяльністю та виробничими можливостями ПАТ «Турбоатом».
Гості відвідали заводський музей, а також паротурбінний (№ 53), гідротурбінний (№ 83) та складально-випробувальний (№ 73) цехи. У музеї британці ознайомилися з історією заводу та його промисловими можливостями, а далі вирушили в цех знайомитися з виробництвом.
Пані Ліса Тамвуд так прокоментувала свій візит на завод: «Я в захваті. Мені ще ніколи не доводилося бути на подібному підприємстві. Колись я була на одному європейському заводі, який за розміром був схожий на один ваш цех. І це дійсно підкорює. Але більш за все мене вразила географія поставок  — 45 країн по всьому світі, це дуже багато».
Варто відзначити, що вперше екскурсія в музеї була проведена англійською мовою. Це значно скорочує час проведення екскурсії та підвищує рівень підготовки подібних зустрічей.Комментарии (0)