Третье заседание Клуба Альтернативной Энергетики с НЭК «Укрэнерго»

9 лютого 2017 року відбулося третє засідання учасників Клубу Альтернативною Енергетики. Спікери бізнес-сніданку в.о. директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук та директор з комунікацій та міжнародного співробітництва НЕК «Укренерго» Михайло бно-Айріян обговорили ряд питань з інвесторами, бізнесменами і власниками компаній сфери альтернативної енергетики.

На заході обговорювалися теми, що стосуються спрощення підключення до мереж НЕК «Укренерго» за принципом введення «єдиного» вікна, створення карти з докладною інформацією про електромережі компанії, включаючи додаток «зелений» калькулятор для приблизного розрахунку вартості підключення до мереж, а також розробки програми прогнозування для розрахунків обсягу генерації електроенергії з відновлюваних джерел. Під час бесіди з учасниками Клубу Альтернативною Енергетики пан Ковальчук дав розгорнуті відповіді на численні запитання, вислухав і обговорив ініціативи гостей, а також озвучив нове бачення ведення бізнесу в сфері альтернативної енергетики. Суть полягає в тому, щоб інвестори, які бажають побудувати «зелену» електростанцію, створили кооператив на великій спеціально відведеній ділянці землі, де буде зведена одна велика електростанція, поділена на сектори, кожен з якого закріплюється за певною компанією або юридичною особою. Такий підхід дозволить істотно спростити і здешевити підключення до мережі.

Бізнес-сніданок проводиться в рамках підготовки до «Тижня альтернативної енергетики в Україні», яка відбудеться 13-16 березня 2017 року, де збирається цільова аудиторія, серед якої власники, керівники та топ-менеджери компаній, що діють в сфері відновлюваної енергетики.