Виконана контрольна збірка корпусу конденсатора Южно-Української АЕС (Україна)

У липні 2015 року фахівці ПАТ «Турбоатом» виконали першу контрольну збірку чотирьох модулів конденсатора корпусу 3Б з охолоджуючими трубками для блоку № 2 Южно-Української АЕС.
Обладнання було пред’явлено замовнику. Далі два модулі з чотирьох, що були здані, будуть відправлені на пакування та відвантаження. Два інших модулі залишаться для наступних контрольних збірок.
Конденсатор складається з двох рядів А і Б, до складу кожного з них входить три корпуси, в кожному корпусі по 8 модулів, всього 48 модулів.
Відповідно до контракту, укладеному в лютому 2015 року, ПАТ «Турбоатом» спроектує, виготовить і поставить для Южно-Української АЕС конденсатор блочно-модульного виконання з трубною системою з нержавіючої сталі для заміни конденсатора з трубною системою з мідно-нікелевого сплаву турбіни К-1000-60/1500 потужністю 1000 МВт. Заміна обладнання дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджувальної води, а також дасть приріст потужності і забезпечить роботу енергоблоку протягом продовженого строку експлуатації.Комментарии (0)