Ясін Туарі: «За 30 років Україна може збільшити виробництво цементу на 90%»

Україна має можливість за 30 років збільшити виробництво цементу до 90%.

Ясин Туари

Ясин Туари

Про це заявив аналітик цементної індустрії, керуючий партнер британської компанії ON FIELD INVESTMENT RESEARCH Ясін Туарі.

«Для цього вам потрібно знайти гроші для фінансування масштабних будівельних проектів. Тут два шляхи: або знижувати податки, або залучати інвестиції», — переконаний експерт.

Ясін Туарі — колишній аналітик з Уолл-стріт, фахівець з промисловості, один з провідних аналітиків міжнародної фінансової групи BNP Paribas. В той час, коли Туарі працював там, його команда протягом десяти років постійно посідала перше місце в опитуваннях Extel. Ясін Туарі – один зі спікерів VIІІ Міжнародної конференції «UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку», яка відбудеться 28-29 травня в НСК Олімпійський. Тема його доповіді — «Світові тенденції цементної індустрії. Виклики і можливості».

Головний модератор конференції, голова асоціації виробників цементу «Укрцемент», яка є організатором заходу, Павло Качур разом з тим зазначає, що за 10 місяців 2018 року, в порівнянні з 2017 експорт цементу зріс на 190,81 тис.тон. «Попит на якісний цемент у світі є. В Україні якісний цемент є. Але на ринку контрафактна продукція трапляється і боротьба з нею – важлива складова нашої роботи, як Асоціації. В  2018 році  ми маємо перші помітні ознаки  позитивних змін у  сфері захисту ринку від фальсифікату», — говорить П.Качур.

Коппенхол

Коппенхол

Серед спікерів «UKRCEMFOR 2019» — Кун Коппенхол, виконавчий директор CEMBUREAU – Європейської Асоціації цементу. Юрист за освітою, випускник Гарварду, колишній суддя Європейського суду. Працював у відомих на весь світ компаніях — General Electric та ArcelorMittal. Ставши спеціалістом з металургійної промисловості, він зацікавився і проблемами цементної галузі.

«Підтримка конкурентоспроможності цементного сектору є важливим фактором для забезпечення подальших інвестицій в нього, інновацій та створення робочих місць» — переконаний Коппенхол.

Чимало цікавих та поважних експертів очікуються й з української сторони: заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань, Директор з економіки та фінансів «ПАТ Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, провідні галузеві експерти.

Нагадаємо, 2019 року конференція UKRCEMFOR відбудеться вже увосьме. Це найбільша галузева подія в Україні, яка відбувається раз на два роки. В ній беруть участь понад 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу.

Зареєструватися можна, заповнивши форму на сайті конференції https://ukrcemfor.com або зв’язавшись з організаторами за телефонами +38 096 916 06 05, +38 067 409 44 91 чи e-mail support@ukrcemfor.com.