Запрошення на Форум лідерів промислових АСУ 16 березня

Мейл (1)Шановні пані та панове,

Запрошуємо Вас прийняти участь в Форумі лідерів промислових АСУ, що відбудеться 16 березня в Києві.
Організатор заходу – АППАУ, наша компанія є офіційним медіа-партнером форуму.
Традиційно форум лідерів АППАУ збирає керівників від головних учасників ринку – провідних брендів, дистрибуторів, системних інтеграторів та замовників, а також ВНЗ та партнерів АППАУ.
Цього року головна тема– про співпрацю в розвитку ринку й склад учасників буде розширений на інші хай-тек ринки як ІТ, машино-приладобудування та інші. Програма форуму включає такі питання
  • Ефективна співпраця між вендорами, замовниками та інтеграторами– як головний фактор розвитку ринку. Як її покращити, як створювати та розвивати здорову екосистему ринку.
  • Індустрія 4.0: перші реалізації в Україні, орієнтири для розвитку
  • Розвиток партнерських мереж: кращий досвід та приклади з ринків АСУ, ІТ, та інших
  • Організаційні здатності в інжинірингу, експлуатації та інших дисциплінах – як прискорити розвиток
  • Галузеві рішення та кращі практики (Металургія, Харчова промисловість)
Більше детально — див. програму тут. В доповідях візьмуть участь керівники та провідні менеджери компаній ABB, Festo, Klinkmann, Terrasoft, Danfoss, IT-Enterprise, Київської бізнес-школи та інших структур. Родзинка цьогорічного форуму – демонстрація чисельних прикладів ефективної співпраці в розвитку ринку, — від Індустрії 4.0, навчання персоналу і до організації нових конференцій.
Участь в Форумі лідерів дасть змогу керівникам різних рівнів визначати власні плани по розвитку, здобути корисні контакти та інформацію, обмінятись з колегами по найважливішим питанням розвитку промислових підприємств. Форум завжди показує нових та справжніх лідерів АСУ ТП, здатних рухати цей напрямок — й цього року всіх учасників чекає багато цікавих новинок.
Ми очікуємо цього року до 150 учасників. Для підприємств, кінцевих замовників – участь безкоштовна.
Будемо раді бачити Вас та Ваших колег.
ПЕРЕЙТИ НА РЕЄСТРАЦІЮ
З повагою,